آیا شما طرفدار بازی تیراندازی هستید؟ از بهترین بازی های تیراندازی اطلاعاتی دارید؟ بازی های تیراندازی از بازی های بسیار جذاب هستند که طرفداران زیادی دارند. با بازی کردن، شما برای لحظاتی از مشکلات زندگی جدا می شوید و لحظات لذت بخش و هیجان انگیزی را تجربه می کنید. بازی های تیراندازی، از بازی هایی هستند که به شدت شما را سرگرم و مشغول می کند و جزء معروف ترین و محبوب ترین بازی های طراحی شده، به شمار می روند. این بازی ها که جزء سبک های اکشن هستند، بسیار وسیع و گسترده بوده ولی با این حال هر کدام از آن ها تجربه، شور و حال خود را دارند. 

در بازی های تیراندازی طراحی گرافیکی عالی، مقدار خشم، سرعت و...، مخاطب را بیشتر جذب می کند تا اول شخص یا سوم شخص بودن در بازی. در این مقاله قصد داریم شما را به دانلود بازی تیراندازی اندروید و همچنین دانلود بازی تیراندازی آیفون، راهنمایی کنیم و به معرفی برخی از بهترین بازی های تیراندازی بپردازیم.

بازی Anti-Terrorism Shooter

بازی Anti-Terrorism Shooter

بازی Anti-Terrorism Shooter، بازی تیراندازی به سبک اکشن است که شرکت GIY Game، سازنده این بازی تیراندازی فوق العاده است. داستان به این صورت است که شما نقش یک رزمنده قدرتمندی را ایفا می کنید که دشمنان زیادی دارید. این دشمنان بسیار قوی بوده و شما باید با ابزار های موجود مثل اسلحه، مسلسل، نارنجک، تک تیرانداز و... از خود دفاع کرده و دشمنان را کشته و نابود کنید. شما در واقع جزء نیرو های ویژه ای هستید که آموزش های کامل را دیده اید. دشمنان تلاش می کنند تا صلح جهانی صورت نگیرد و شما به عنوان یک جنگجو، وظیفه پنهانی دارید و باید این دشمنان را از بین ببرید تا مانع از رسیدن به هدفشان شوید. 

شما با هدف های مشخص و تیراندازی دقیق، باید تروریست ها را نابود کنید. شما در این راه، به تمام ابزار های جنگی مجهز هستید. این بازی، یک بازی فوق العاده هیجان انگیز است که ویژگی های جذابی دارد؛ به عنوان مثال، شما نقشه های مهیجی دارید که در محیط گرافیکی جنگی جذابی که بسیار شبیه واقعیت است، بازی می کنید. صداگذاری های این بازی، بسیار جذاب و گیرا است. 

دانلود بازی Anti-Terrorism Shooter از گوگل پلی

بازی Critical Ops

بازی Critical Ops

بازی Critical Ops، بازی تیراندازی و جنگی جذاب دیگری است که یک بازی تیراندازی اول شخص است. این بازی، طراحی سه بعدی دارد و چند نفره است. مهم ترین عامل موفقیت در این بازی، مهارت و سرعت است. شما می بایست توسط هم تیمی های خود، طبق نقشه پیش رفته و دشمنان را شکست دهید.

بازی Critical Ops، دارای سه حالت است:

  • حالت اول (DEFUSE): در این حالت، تیم شما و تیم رقیبتان آماده جنگ است و روند جنگ به این صورت است که یکی از تیم ها تلاش می کند بمبی راه اندازی کرده و باعث انفجار و کشته شدن دشمنان شود و تیم دیگر تلاش می کند این بمب را خنثی کند.
  • حالت دوم (TEAM DEATHMATCH): در این حالت، تیم شما و تیم دشمن، وارد مسابقه شده و سعی در کشتن یک دیگر دارند.
  • حالت سوم (GUN GAME): در این حالت نیز دو تیم برای جنگ با هم آماده می شوند ولی هر کدام از افراد تیم با استفاده از ابزار های جنگی به سبک و روش خود، می جنگند.

این بازی، از بازی های رایگان گوشی است و جزء بهترین بازی های اندروید به حساب می آید. بازی Critical Ops، از بازی های محبوب و معروفی مانند Call Of Duty ایده گرفته است. دانلود بازی Critical Ops از گوگل پلی

دانلود بازی Critical Ops از اپ استور

بازی Dead Effect 2

بازی Dead Effect 2

بازی Dead Effect 2، بازی تیراندازی فوق العاده ای است که از نسخه قبلی خود پیروی می کند. Dead Effect نسخه اول این بازی است که جزء محبوب ترین بازی تیراندازی محسوب میشد. حال Dead Effect 2، نسخه اولیه خود را ارتقا داده و نقص های آن را برطرف کرده است. این بازی، دارای تنوع زیادی است که قطعا برای مخاطب لذت بخش است. این بازی، لحظات ترسناکی را به همراه خود دارد و دارای ابزار ها و سلاح های جنگی متنوع است. یکی از ویژگی هایی که به جذابیت این بازی اضافه می کند این است که قابلیت این را دارید که از سلاح های گرم و سرد استفاده کنید. این بازی، داستانی تخیلی علمی دارد و شما می بایست برای دفاع از جان خود، با دشمنان قدرتمند و زامبی های ترسناک بجنگید.

بازی Dead Effect 2، طراحی گرافیکی فوق العاده جذابی دارد و در این زمینه، این بازی حرف اول را می زند. صداگذاری با کیفیت بالا، به جذابیت آن افزوده است. می توان گفت شما در این بازی، یک جنگ واقعی را تجربه می کنید زیرا موقعیت های متفاوت هجوم زامبی های ترسناک، با گرافیکی فوق العاده عالی و شبیه به واقعی، طراحی شده است. شما برای شروع این بازی، 3 شخصیت متفاوت را دارا می باشید و برای ارتقا و پیشرفت شخصیت بازی، می توانید 100 آیتم را بگذرانید.دانلود بازی Dead Effect 2 از گوگل پلی

دانلود بازی Dead Effect 2 از اپ استور

بازی تیر اندازی Dead Trigger 2

بازی تیر اندازی Dead Trigger 2

بازی Dead Trigger 2، ادامه دهنده نسخه قبلی خود، یعنیDead Trigger  است که سرانجام قاتل زامبی را به نمایش گذاشته است. کلیت این بازی، در واقع کشتن و نابود کردن زامبی ها به شیوه و روش های گوناگون است. این بازی تیراندازی، به سبک اکشن و تیراندازی است که دارای 600 مرحله گوناگون و متنوع است. از نظر گرافیکی، بسیار جذاب و شگفت انگیز طراحی شده است. به همین دلیل این بازی دارای حجم سنگینی است.

تنوع سلاح ها، در این بازی زیاد بوده و دارای 37 سلاح متفاوت است که مبارز می بایست با گذراندن مراحل و کشتن زامبی ها، خود را ارتقا داده و سلاح های پیشرفته تری را در دست بگیرد تا جان خود را نجات دهد. شما برای کشتن دشمنان و زامبی ها، علاوه بر سلاح ها، می توانید از شعه های آتش برای سوزاندن زامبی ها استفاده کنید و یا با استفاده از اسلحه گاتلینگ، می توانید زامبی ها را کشته، ریز ریز کرده و منفجر کنید. این بازی، یک بازی تیراندازی اول شخص است و دارای 10 فضای متنوع و همچنین 33 میدان جنگ مختلف است. بازی Dead Trigger 2، بازی بسیار موفقی است زیرا مخاطبان زیادی را جذب خود کرده و طرفداران زیادی دارد و جزء بهترین بازی های آیفون و اندروید است. بازی Dead Trigger 2 را شرکت Madfinger Games، طراحی و منتشر کرده است.دانلود بازی تیر اندازی Dead Trigger 2 از گوگل پلی

دانلود بازی تیر اندازی Dead Trigger 2 از اپ استور

بازی تیراندازی Shadowgun

بازی تیراندازی Shadowgun

علاوه بر بازی های تیراندازی جذابی که قبل تر معرفی کردیم، نوبت به معرفی بازی تیراندازی Shadowgun رسیده است که طرفداران زیادی دارد. داستان بازی Shadowgun به این صورت است که در سال 2350 به سر برده می شود و برای سیارات، اتفاقات ناگواری افتاده و بین کهکشان ها جنگ به راه شده است. هر کدام از کهکشان ها، نیرو های خود را برای دفاع از خود و نابودی دشمنان به جنگ می فرستد که قدرتمند ترین این افراد، فردی به نام Shadowgun است که نقش John Slade را بازی کرده و برای جنگ با خطرناک ترین و ترسناک ترین کهکشان ها می رود.

شما در این بازی، یک دشمن بسیار قدرتمندی به نام دکتر ادگار سیمون دارید که اصلی ترین هدف شما، نابودی این فرد است. دکتر ادگار سیمون، یک فرد باهوش و قاتل است که برای نابودی او باید به قصر او حمله کرده و با نیرو های قوی دکتر، بجنگید و پس از کشتن نیرو های او، خود دکتر ادگار سیمون را به قتل برسانید. شما برای جنگ می توانید از سلاح ها و ابزار های جنگی متنوعی استفاده کنید و همچنین می توانید از هواپیماهایی که سرنشین ندارند برای دستیابی به اهداف خود، استفاده کنید. این بازی، دارای محیط های جذاب و واقعی بوده و طراحی گرافیکی آن فوق العاده عالی است و همچنین از صداگذاری جذابی برخوردار است.دانلود بازی تیراندازی Shadowgun از گوگل پلی

دانلود بازی تیراندازی Shadowgun از اپ استور

بازی Unkilled

بازی Unkilled

این بازی نیز به قصد کشتن زامبی های ترسناک ارائه شده است. بازی Unkilled، توسط استودیوی MADFINGER Games، طراحی و منتشر شده است. بازی Unkilled، به این صورت است که یک ویروس بسیار پر خطر، شهر نیویورک را فرا گرفته است و هر فردی که به این ویروس مبتلا شود، تبدیل به زامبی می شود. با گذشت زمان، این ویروس به کشور های دیگر نفوذ کرده و فرا گیر می شود. حال نقش بازیکن اصلی که "جو" نام دارد را شما به عهده دارید و باید با استفاده از سلاح ها و ابزارهای مختلف، زامبی ها را نابود کنید. 

شما باید 300 ماموریت هیجان انگیز را پشت سر گذاشته و شهر نیویورک را از دست زامبی ها نجات دهید. شما با این کار، علاوه بر نجات کشور نیویورک، بلکه کل جهان را از دست این زامبی های ترسناک، نجات می دهید. بازی Unkilled، گرافیک HD و گیرایی دارد. ولی این بازی آنلاین است و برای بازی کردن باید گوشی خود را به اینترنت متصل کنید. این بازی بیش تر از 50 میلیون دفعه، توسط مخاطبان دانلود شده است.دانلود بازی Unkilled از گوگل پلی

دانلود بازی Unkilled از اپ استور

جمع بندی

ما در این مقاله به معرفی برخی بازی های تیراندازی جذاب پرداختیم که می توانند شما را برای لحظاتی از مشکلات زندگی دور کرده و تجربه های مهیج و شگفت انگیزی را خدمتتان ارائه دهند. با توجه به پیشرفت هایی که تکنولوژی و بازی های موبایلی داشته، امیدواریم بازی های تیراندازی جدیدتر و مهیج تری طراحی شوند و به شما عزیزان ارائه شوند.