درباره نرم افزار LightX Photo Editor که سرچ کنید، می‌بینید خیلی جاها به این نرم افزار لقب بهترین نرم افزار ادیت عکس اندروید داده‌اند. واقعیت هم همین است چون نرم افزار LightX Photo Editor عملاً موبایل را به یک ابزار قدرتمند برای ادیت عکس تبدیل می‌کند و مخصوصاً اگر شما به لپ‌تاپ دسترسی نداشته باشید، در بسیاری از موقعیت‌ها به داد شما می‌رسد. در ادامه، همه چی آنلاین، زیر و بم این نرم‌افزار را بررسی کرده است. در ضمن دانلود این نرم افزار از گوگل پلی به‌ راحتی امکان‌پذیر است.

نرم افزار LightX Photo Editor چیست؟

نرم افزار LightX Photo Editor چیست؟

بیایید ببینیم سازندگان نرم افزار LightX Photo Editor دربارۀ آن چه گفته‌اند. وقتی صفحه گوگل پلی یا سایر پلتفرم‌های دانلود نرم‌افزار را باز می‌کنید، توضیحاتی درباره آن نوشته شده است، بیایید ببینیم این توضیحات دربارۀ این نرم‌افزار ثابت‌شده و کاربردی چیست؟ لایت ایکس به این شکل معرفی شده است؛

نرم افزار LightX Photo Editor یک ویرایشگر عکس رایگان برای ساخت کلاژ عکس، افزودن قاب عکس به عکس‌های شما، افزودن استکیر، ایجاد برش و تغییر پس‌زمینه عکس، تار‌کردن عکس‌ها، ایجاد کارتون و کاریکاتور، ساخت سلفی‌های شیرین و عکس‌های پرتره تغییر رنگ مو و بسیاری دیگر از کارهاست. شما می‌توانید با نرم افزار LightX Photo Editor و با افکت‌های پخش رنگ آن، عکس‌ها را برای افکت‌های نوردهی دوگانه و چندگانه ترکیب کنید و بسیاری از ابزارهای دیگر را برای ویرایش تصاویر به کار بگیرید. شما می‌توانید متن را روی عکس‌های خود قرار دهید و همچنین میم‌های متنی خود را ایجاد کنید.

همچنین شما با نرم‌افزار LightX Photo Editor می‌توانید با استفاده از ابزارهای مختلف ویرایش عکس، مانند ترکیب رنگ، منحنی‌ها، سطوح و جلوه‌های رنگارنگ، تصاویر را ویرایش کنید. می‌توانید روشنایی، کنتراست، نوردهی، رنگ، اشباع رنگی، سایه‌ها و نقاط برجسته تصاویر را ویرایش کنید. می‌توانید مجموعه‌ای از فیلترهای عکس مانندVintage ، Retro ،Drama ،Glow ،B&W ،grunge و بسیاری دیگر از فیلترها را روی عکس‌ها اعمال کنید.

ویژگی‌های نرم افزار ادیت عکس لایت ایکس

ویژگی‌های نرم افزار ادیت عکس لایت ایکس

نرم افزار LightX Photo Editor را می‌توان فوتوشاپ موبایل دانست. در ادامه دربارۀ تمام ویژگی‌های این نرم افزار با یکدیگر حرف خواهیم زد. اولین مورد امکان برش و تغییر پس‌زمینه عکس است. در این قسمت شما می‌توانید از ابزار Lasso برای تشخیص مناطق مشابه و تغییر پس‌زمینه عکس استفاده کنید، همچنین قادر خواهید بود برش خود را روی هر پس زمینه عکس قرار دهید و محتوای جدیدی ایجاد کنید. این مورد خیلی به‌ درد صاحبان صفحات شبکه‌های اجتماعی می‌خورد. دومین ویژگی افکت‌های عکس برای اسپلش رنگ است. با این ویژگی شما می‌توانید افکت‌های عکس رنگی، روشن و خاکستری مختلف را در مناطق مختلف عکس اعمال کنید. اسمارت لاسو در این قسمت برای انتخاب خودکار مناطق پاشش، وارد کار می‌شود.

ادغام عکس‌ها و ابزار حرفه‌ای ویرایش تصویر

ادغام عکس‌ها و ابزار حرفه‌ای ویرایش تصویر

مرج‌کردن یا همان ادغام عکس‌ها هم سومین ویژگی جذاب نرم افزار LightX Photo Editor است. ادغام عکس‌ها با استفاده از حالت‌های ترکیبی مختلف مانند ترکیب تیره، ترکیب روشن برای ایجاد نوردهی دوگانه و افکت‌های عکس با نوردهی چندگانه از جذاب‌ترین قسمت‌های این ویژگی است. در قدم چهارم می‌رسیم به ابزارهای حرفه‌ای ویرایش تصویر؛ شما می‌توانید در این بخش از Curve ،Levels و Color Balance برای ویرایش تصاویر استفاده کنید.

امکانات مربوط به عکس سلفی و پرتره

امکانات مربوط به عکس سلفی و پرتره

پنجمین ویژگی نرم افزار LightX Photo Editor این است؛ شما می‌توانید عکس‌های سلفی و پرتره خود را به کمال برسانید. این یعنی می‌توانید 1. حالت خودکار و دستی را برای وضوح تصاویر انتخاب کنید. 2. طیف وسیعی از فیلترهای سلفی خودکار برای شما فراهم شده است تا بتوانید لک‌هایی مانند جوش و لک را از روی صورت خود پاک کنید. 3. تغییر رنگ مو و استفاده از مدل موی مختلف را فعال کنید. 4. بدون مراجعه به دندان‌پزشکی دندان‌های خود را سفید کنید. 5. پس زمینه عکس‌های پرتره خود را محو کنید.

فیلترهای عکس در نرم افزار LightX Photo Editor

در ششمین قدم می‌توانید با نرم افزار LightX Photo Editor عکس‌ها را با طیف وسیعی از فیلترهای عکس ویرایش کنید؛ شما می‌توانید فیلترهای مختلف عکس مانند Vintage ،Retro، سیاه و سفید، Grunge، درام، فیلترهای آنالوگ و جلوه‌های درخشش را انتخاب و اعمال کنید. طیف وسیعی از فیلترهای هنری برای دریافت سایه‌های مختلف خاکستری، سایه‌های رنگی و افکت‌های عکس رنگی هم در دسترس شما خواهد بود.

امکانات مربوط به ویرایش عکس

در هفتمین قدم همچنین شما ابزارهای Advanced Photo Transform را هم در دسترس دارید، ابزارهایی مثل برش، چرخش و اعمال تبدیل پرسپکتیو برای ویرایش تصاویر. قدم هشتم ارائه‌شدن ابزار ویرایش استاندارد عکس است؛ ویرایش عکس‌ها با ابزارهای مختلف تنظیم برای تغییر روشنایی، کنتراست، نوردهی، رنگ، اشباع، شدت، سایه‌ها، رنگ‌های میانی و هایلایت‌ها در دسترس شماست. نهمین ویژگی در اختیار داشتن Blur Photo Editor است که می‌توانید با آن، جلوه‌های مختلف تاری مانند تاری لنز و تاری بوکه را اعمال کنید و از ماسک برای محو‌ کردن انتخابی پس‌زمینه استفاده کنید. همچنین با نرم افزار LightX Photo Editor می‌توانید افکت وینیت را در نواحی داخلی و خارجی اعمال کنید.

دستکاری عکس با نرم افزار LightX Photo Editor

دستکاری عکس با نرم افزار LightX Photo Editor

دهمین مورد این است؛ از ابزار تغییر شکل برای دریافت افکت‌های مختلف کارتونی و کاریکاتوری می‌توانید استفاده کنید. یازدهمین قدم کلاژ عکس است؛ با ترکیب چندین تصویر از طیف گسترده‌ای از الگوهای کلاژ و طرح‌بندی شبکه‌ای، کلاژ عکس ایجاد کنید. می‌توانید اندازه کلاژ خود را تغییر دهید، رنگ پس‌زمینه و ضخامت حاشیه کلاژ خود را تغییر دهید. به‌ علاوه شما می‌توانید عکس‌های خود را در طیف وسیعی از قاب‌های عکس مانند قاب‌های گرانج، تولد، رنگ، قدیمی و عاشقانه قرار دهید.

استیکر در نرم افزار LightX Photo Editor

یازدهمین ویژگی در مورد نرم افزار LightX Photo Editor این است؛ می‌توانید استیکر‌های عکس متعددی مانند استیکر عکس عشق، استیکر عکس طنز، استیکر عکس متنی، استیکر عکس تولد و بسیاری موارد دیگر را روی تصاویر خود اعمال کنید. به‌ علاوه قادر خواهید بود رنگ و شفافیت استیکرهای خود را تغییر دهید.

طراحی و متن‌ نویسی روی تصویر

طراحی و متن‌ نویسی روی تصویر

قدم دوازدهم ویژگی جذاب طراحی روی تصویر با استفاده از گزینه‌های مختلف قلم مو doodle است؛ شما می‌توانید رنگ، ضخامت و اندازه قلم مو doodle خود را تغییر دهید. به‌ علاوه شما قادر خواهید بود متن‌های مختلف را روی تصاویر خود اضافه کنید و الگوهای متنی را نیز ایجاد کنید. گزینه‌ای برای تغییر ضخامت، رنگ، فونت، تیره‌کردن متن هم موجود است. خلاصه اینکه لایت ایکس را دانلود کنید. این ویرایشگر عکس همه‌کاره عکاسی را آسان، سریع و سرگرم‌کننده می‌کند.