گوگل فای یک پروژه بزرگ از شرکت معتبر گوگل می باشد. گوگل فای را می توانیم یک پروژه اپراتور شبکه مجازی موبایل بدانیم که در حدود سال 2015 راه اندازی شد. با گوگل فای شما پوشش شبکه ایی بهبود یافته ای را دریافت خواهید نمود و گوگل فای این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در هر جای ممکن که هستید به بهترین و مطمئن ترین وای فای متصل شوید. سرویس های گوگل بسیار می باشند که با توجه به نیاز های جامعه طراحی شده اند شما می توانید در لینک مشخص شده بیشتر راجب این موضوع مطالعه بفرمایید.

تنها کاری که شما باید انجام دهید داشتن دستگاهیست که Fi را داشته باشد یا دستگاهی داشته باشید که برای پروژه فای طراحی شده باشد و یا با آن سازگار باشد. بیشتر با ما در بررسی گوگل فای همراه باشید.

گوگل فای (Google Fi) چیستگوگل فای (Google Fi) چیست

گوگل فای (Google Fi) چیست؟ در پاسخ می شود این گونه بیان نمود، گوگل فای را می توانیم از اولین پروژه هایی بدانیم که اقدام به خدمات دهی سرویس های وایرلس نمود. با تغییر حالت های یک دست در میان سرویس هایی همچون wi-fi و LTE به دنبال یافتن راهی و روشی جدید برای اتصال بهتر و قدرتمندتر می گردد.

شاید سوالی برای شما پیش بیاید که دلیل محبوبیت زودهنگام پروژه فای چیست؟ شما تصور کنید با پرداخت 20 دلار به صورت ماهانه توانایی آن را داشته باشید که به صورت نامحدود تماس برقرار کنید، اس ام اس بفرستید و فایل های با حجم بسیار بالا را میان خود و دیگران جابجا نمایید آیا این امکانات شما را شیفته پروژه فای نمی نماید؟

بر اساس آمار و اطلاعات پروژه فای در آینده نه چندان دور در حدود 120 کشور راه اندازی خواهد شد. بدین منوال شما دیگر نیازی به پرداخت پول فراوان به اپراتور های مختلف ندارید و می توانید با شارژ حساب گوگل فای خود با دیگران ارتباط برقرار نمایید. در حدود سال ها 97 - 98 بود که پروژه Fi را از نسخه بتا خارج نمودند و پس از تغییرات فراوان در ساختار آن پروژه فای که نام ابتدایی آن بود تبدیل به گوگل فای شد و قادر بر اجرا روی سیستم های مختلف از جمله اندروید و IOS گردید.

هزینه گوگل فای در مقابل هزینه ایی که اپراتور می پردازید بسیار ناچیز است. با پرداخت حجمی که استفاده می کنید می توانید اقدام به استفاده از این سیستم بنمایید. زمانی هم که شما حجم خاصی را که خریداری نموده بودید به اتمام برسانید می توانید مابقی ماه را به صورت رایگان از سیستم استفاده نمایید.

مزایای برنامه گوگل فای

مزایای برنامه گوگل فای

برنامه گوگل فای دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و شاید روزی بتواند جایگزین اپراتورهای مختلف باشد. گوگل فای می تواند کمک شایانی به هزینه های مالی افرادی بنماید. تنها با پرداخت هزینه ایی جزئی می توانید سرویس گوگل فای را خریداری نمایید و پس از تمام شدن حجم به صورت رایگان و نامحدود مابقی ماه را از خدمات استفاده نمایید. در صورتی که قصد دارید اطلاعاتی در باره سیم کارت eSIM بدست بیاورید می توانید به لینک مراجعه نمایید.

و در نظر داشته باشید همه ی گوشی ها با گوگل فای هماهنگ نیستند و برای این که از سیستم گوگل فای بهره ببرید باید از گوشی هایی استفاده کنید که با گوگل فای هماهنگ باشند. از جمله این گوشی ها می توانیم به موارد زیر اشاره نماییم.

 • گوشی موبایل Pixel 6a
 • سامسونگ Samsung Galaxy S22 Ultra
 • گوشی Samsung Galaxy S 22 Plus
 • موبایل Samsung Galaxy S22
 • گوشی گوگل Pixel 6 Pro
 • گوشی موبایل moto g 5G
 • گوشی moto g stylus 5g
 • گوشی موبایل moto g power
 • سامسونگ A53 5G
 • گوشی سامسونگ A03s
 • سامسونگ Galaxy Z Flip 3 5G

دانلود برنامه گوگل فای

دانلود برنامه گوگل فای

گوگل فای از بهترین برنامه های گوگل می باشد و می توانیم آن را یک انقلاب در صنعت اپراتور شبکه مجازی بدانیم که شاید روزی تمامی دنیا را به زیر سلطه خود بیاورد و اپراتورهای اینترنت شاید روزی ورشکسته شدند. برنامه گوگل فای برای دو سیستم اندروید و IOS موجود می باشد و شما می توانید آن ها را از منابع معتبر دانلود نمایید. ما لینک دانلود برنامه گوگل فای را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید به راحتی برنامه را دانلود کنید و استفاده ببرید.دانلود برنامه گوگل فای از گوگل پلیدانلود برنامه گوگل فای از اپ استور

سخن پایانی

گوگل فای دارای امکانات و ویژگی های منحصر به فردی می باشد و بی شک روزی از بزرگ ترین پروژه اپراتور شبکه مجازی خواهد شد. برای استفاده از سیستم گوگل فای شما باید گوشی داشته باشید که با گوگل فای سازگار باشد و به لیستی از گوشی های سازگار بالاتر اشاره نمودیم. با پرداخت هزینه جزئی برای حجم مصرفی خود می توانید کار خود را آغاز نمایید و پس از آن که حجم شما به پایان برسد می توانید به صورت کاملا رایگان و نامحدود مابقی ماه را از این سیستم استفاده ببرید. گوگل فای رای می توانیم از بهترین سرویس های گوگل بدانیم.

منبع: pocket-lint