تا به حال شده‌است با ویدیوهایی که با افکت‌های جذاب و موزیک‌های خاص در اینستاگرام منتشر شده‌، برخورد کنید؟ به این ویدئوهای خاص Reels گفته می‌شود. ریلز اینستاگرام، ویدیویی کوتاه و سرگرم کننده است که با کمک این قابلیت می‌توانید مخاطبان بیشتری را جذب پیج خود کنید و تعداد دنبال کننده‌های خود را افزایش دهید. در حالت کلی ویدیوهای ریلز مدت زمانی بین ۱۵ تا ۹۰ ثانیه دارند. هر موقع که قابلیت جدیدی توسط اینستاگرام منتشر می‌شود این شرکت علاقه دارد که قابلیت خود را برجسته کند؛ به همین علت ریلز به یک قابلیت خوب و درست برای رشد سریع کسب‌ و کارها تبدیل شده‌ است؛ به دلیل اینکه خیلی راحت‌تر و سریع‌تر از سایر محتواهای تولید شده به اکسپلور اینستاگرام راه پیدا می‌کند. دانلود ریلز اینستاگرام با روش های مختلف امکان پذیر است.

بعد از معرفی این قابلیت، ریلز اینستاگرام تبدیل به یکی از رقبای اصلی تیک تاک شد. حال سوالی که بیشتر کاربران دارند این است که چگونه می‌توانند ویدیو ریلزهای منتشر شده در اکسپلور اینستاگرام را مشاهده و بر روی گوشی یا کامپیوتر خود ذخیره کنند. برای دانلود ریلزهای منتشر شده توسط کاربران در اینستاگرام می‌توانید از برنامه‌ یا سایت‌ دانلود ریلز اینستاگرام استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تا چند مورد از سایت‌ها و اپلیکیشن‌های دانلود ریلز اینستاگرام برای دانلود اهنگ ریلز اینستاگرام، دانلود ویدیو ریلز اینستاگرام و… را به شما معرفی کنیم. پس تا آخر این مقاله همه چی آنلاین با ما همراه باشید:

چگونه ریلز اینستاگرام را دانلود کنیم؟

چگونه ریلز اینستاگرام را دانلود کنیم؟

در پاسخ به این سوال که چگونه ریلز اینستاگرام را دانلود کنیم؟ باید گفت، بیشتر کاربران اینستاگرام علاقه دارند که محتواهایی که در اینستاگرام منتشر شده‌ است را دانلود کنند؛ بعضی از کاربران فیلم و استوری یا IGTV را دانلود می‌کنند، بعضی از کاربران هم حتی فراتر رفته‌اند و به دنبال دانلود عکس پروفایل دیگر کاربران اینستاگرام هستند. با توجه به اینکه این قابلیت به تازگی منتشر شده و در دسترس کاربران اینستاگرام قرار گرفته‌ است، ابزارهای دانلود ریلز اینستاگرام و چگونگی دانلود آن برای کاربران کمی ناشناخته است. برای دانلود ریلزهای منتشر شده در اینستاگرام می‌توانید از برنامه‌ یا سایت‌ دانلود ریلزهای زیر استفاده کنید؛ به عنوان مثال می‌توانید از سایت‌های Pokoinsta igram.io ،snapinsta.app و… استفاده کنید که در ادامه این ترفندهای اینستاگرام را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم.

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از pokoinsta:

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از pokoinsta

یک سایت حرفه‌‌ای که می‌توان برای دانلود ریلز اینستاگرام از آن نام برد، سایت pokoinsta.com است که در ادامه با راهنمای گام به گام نحوه استفاده از این سایت دانلود ریلز اینستاگرام آشنا خواهیم شد.

مرحله اول: ویدیو ریلز مورد نظر خود را در اپلیکیشن اینستاگرام باز کنید. سپس لینک ریلز مورد نظر خود را کپی کنید. برای این بایستی روی سه نقطه که در پایین صفحه است، ضربه بزنید و از منو باز شده Copy link را انتخاب کنید.

دانلود ریلز اینستاگرام با استفاده از pokoinsta

مرحله دوم: حالا شما وارد سایت pokoinsta.com خواهید شد. لازم است در کادر مشخص شده لینک ویدیو محتوای ریلز مورد نظر را قرار داده و روی دانلود Download ضربه بزنید.

مرحله سوم : مدتی منتظر بمانید تا لینک دانلود برای شما ایجاد شود. حالا پیش نمایشی از ویدیو انتخاب شده برای شما نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید با کلیک روی Download ویدیو را دانلود و ذخیره کنید.

دانلود ریلز اینستاگرام از سایت igram.io:

برای دانلود ریلز اینستاگرام می‌توانید از سایت igram.io استفاده کنید که کار کردن با این سایت بسیار ساده و آسان می‌باشد؛ همچنین این سایت از سرعت بسیار قابل قبولی نیز برخوردار است. برای دانلود ریلز اینستاگرام خود از طریق این سایت کافی است تا مراحل زیر را با ما گام به گام انجام دهید:

مرحله اول: ویدیو ریلز مورد نظر خود را در اینستا باز کنید. سپس لینک ریلز را کپی کنید. برای کپی کردن لینک، همانند قبل کافی است روی سه نقطه که در پایین صفحه است، ضربه زده و از منو باز شده Copy link را انتخاب کنید.

مرحله دوم: وارد سایت pokoinsta.com شوید و در کادر مشخص شده لینک ویدیو ریلز مورد نظر خود را paste کنید  و روی دانلود Download ضربه بزنید.

مرحله سوم: بعد از اینکه لینک دانلود برای شما ایجاد شد، حالا مانند سایت قبلی پیش نمایشی از ویدیو انتخاب شده برای شما نمایش داده می‌شود و نهایتا شما می‌توانید با کلیک روی Download ویدیو را دانلود و ذخیره کنید.

دانلود ریلز اینستاگرام از سایت snapinsta.app:

یک سایت برای دانلود ریلز اینستاگرام که کاربردی است، سایت snapinsta.app است که در ادامه با راهنمای مرحله به مرحله نحوه استفاده از این سایت برای دانلود ویدیو ریلز اینستاگرام را خواهیم گفت. پس همراه ما باشید:

مرحله اول: ابتدا ویدیو ریلز مورد نظر خود را در اینستاگرام باز کنید و مانند آنچه قبلا توضیح داده شد،  لینک ریلز مورد نظر خود را کپی کنید.

مرحله دوم: در ادامه وارد این سایت شوید و در کادر لینک ویدیو ریلز را قرار دهید و در نهایت روی دانلود Download کلیک کنید.

مرحله سوم: هنگامی که لینک دانلود برای شما ایجاد شد، بعد از مشاهده پیش نمایش محتوای انتخاب شده، شما می‌توانید با کلیک روی Download ویدیو را دانلود و ذخیره کنید.

بهترین برنامه‌های اندروید برای دانلود ریلز اینستاگرام

برنامه Reels Downloader for Instagram:

برنامه Reels Downloader – Instagram Video Downloader

این برنامه یکی از بهترین و کاربردی‌ترین برنامه‌های دانلود ریلز اینستاگرام می‌باشد که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده‌ است. شما می‌توانید این برنامه را از طریق گوگل پلی دانلود کنید. برای نحوه دانلود ریلز اینستاگرام با این برنامه کافیست مراحل زیر را انجام دهید:

مرحله اول: ویدیو ریلز مورد نظر خود را در اینستاگرام باز کنید. لینک ریلز مورد نظر خود را کپی کنید. مرحله دوم: بعد از اینکه وارد برنامه Reels Downloader – Instagram Video Downloader شدید، لینک مربوطه را در کادر مشخص شده وارد کنید. برای وارد کردن لینک، از گزینه Paste link که در پایین کادر وجود دارد، استفاده کنید. سپس روی گزینه DOWNLOAD کلیک کرده و تا دانلود شدن ریلز صبر کنید.

مرحله سوم: در این مرحله ریلز مورد نظر که دانلود شده است، در حافظه اصلی گوشی شما و در پوشه Downloads قرار خواهد گرفت.

دانلود برنامه Reels Downloader – Instagram Video Downloader از گوگل پلی

برنامه Reels Video Downloader for Instagram – Reels Saver:

این برنامه نیز یکی دیگر از برنامه‌های دانلود ریلز اینستاگرام برای گوشی‌های اندرویدی می‌باشد. برای نصب برنامه می‌توانید از طریق گوگل پلی آن را دانلود کنید.

مرحله اول: ویدیو ریلز مورد نظر خود را در اینستاگرام باز کنید و لینک ریلز را کپی کنید.

مرحله دوم: وارد برنامه Reels Video Downloader for Instagram – Reels Saver شوید و گزینه اول یعنی REELS DOWNLOADER را انتخاب کنید.

مرحله سوم: لینک کپی شده محتوا را درون کادر مربوطه Paste کرده و بعد روی گزینه Download کلیک کنید. ریلز به صورت اتوماتیک دانلود خواهد شد و در حافظه اصلی گوشی قرار خواهد گرفت. در نهایت شما می‌توانید برای مشاهده ریلزها به پوشه Downloads گوشی خود مراجعه نمایید.

دانلود برنامه Reels Video Downloader for Instagram – Reels Saver از گوگل پلی

بهترین برنامه‌های ایفون برای دانلود ریلز اینستاگرام

بهترین برنامه‌های ایفون برای دانلود ریلز اینستاگرام

برنامه ‎InSaver for Instagram یک برنامه کاربردی و حرفه‌ای برای دانلود ریلز اینستاگرام در آیفون است. برای کار با این برنامه شما باید ابتدا این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید. پس از نصب این برنامه روی گوشی خود، جهت دانلود از اینستاگرام کافی است مراحل زیر را قدم به قدم همراه ما باشید و به دقت انجام دهید:

مرحله اول: ابتدا، برنامه را بر روی گوشی خود نصب کنید و سپس وارد محیط برنامه شوید. کاربرانی که از موبایل‌های قدیمی آیفون استفاده می‌کنند، برای استفاده از این برنامه گوشی آن‌ها باید مجهز به نسخه ۱۱ یا جدیدتر سیستم عامل iOS باشد.

مرحله دوم: اکنون برنامه اینستاگرام خود را در موبایل خود باز کرده و ویدیو ریلز مورد نظر خود را باز کنید. لینک ریلز مورد نظر خود را کپی کنید. برای این کار کافی است روی سه نقطه که در پایین صفحه است، ضربه بزنید و از منو باز شده Copy link را انتخاب کنید.

مرحله سوم: برنامه InSaver for Instagram را باز کنید. لینک کپی شده در مرحله قبل را در محل مربوطه کپی کنید. سپس روی گزینه Watch ضربه بزنید و پس از آن گزینه Option را که در گوشه پایین سمت راست قرار دارد، انتخاب کنید.

مرحله چهار: روی گزینه  Share ضربه بزنید و گزینه Save Video را انتخاب کنید.

پس از اتمام مراحل، ریلز مورد نظر شما در گالری ذخیره می‌شود. می‌توانید آن را برای دوستان خود ارسال کنید یا به صورت آفلاین دوباره نگاه کنید.

دانلود InSaver for Instagram از اپ استور

کلام آخر

اینستاگرام در 5 آگوست 2020 از این قابلیت جدید خود یعنی ریلز رونمایی کرد که با معرفی و انتشار این قابلیت به یک رقیب سر سخت برای تیک تاک تبدیل شد. شما با استفاده از قابلیت ریلز در اینستاگرام می‌توانید کلیپ‌های جذاب و سرگرم کننده ایجاد کنید و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید که با این کار می‌توانید تعداد فالورهای خود را نیز افزایش دهید. ریلز ویدیویی با مدت زمان بین 15 تا 90 ثانیه‌ای است که شما می‌توانید آن‌ها را با صدا، جلوه‌ها و ابزارهای خلاقانه جدید ضبط و ویرایش کنید. شما می‌توانید این کلیپ‌های فوق‌العاده را در صفحه اصلی خود منتشر کرده تا همیشه در دسترس کاربران باشند. همچنین اگر شما حساب عمومی دارید، می‌توانید آن‌ها را از طریق فضای جدیدی در اکسپلور در دسترس کاربران بیشتری در اینستاگرام قرار دهید.

منبع: blog.hootsuite