اپلیکیشن‌های بانکی، در کمترین زمان، بدون مراجعه به بانک و پرداخت هزینه‌ای، خدماتی آنلاین در اختیار مشتریان قرار داده‌اند. این خدمات شامل کارت به کارت کردن پول، پرداخت قبوض، رزرو بلیت اتوبوس، هواپیما و غیره... هستند. بهترین برنامه های پرداخت چه مزایایی دارند؟ آیا می‌توان در سریع‌ترین زمان ممکن در برنامه های پرداخت بانکی، گزارش‌های اعتبارسنجی اشخاص حقیقی و حقوقی را دریافت کرد؟ پرداخت خلافی خودرو در کدام یک از برنامه های پرداخت اینترنتی انجام می‌شود؟ خیلی از این برنامه‌ها این خدمات را به صورت رایگان و در کمترین زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار داده‌اند. به واسطه امکانات برنامه های پرداخت بانکی، این اپلیکیشن‌ها از بهترین برنامه های اندروید و آیفون در فروشگاه اپ استور و گوگل پلی شناخته شده‌اند. کافی است نظرات کاربران را خوانده باشید تا با مزایای بهترین اپلیکیشن های آیفون و اندرویدِ برنامه‌های پرداخت بیشتر آشنا شده باشید.

همراه کارت و بهترین برنامه های پرداخت

همراه کارت و بهترین برنامه های پرداخت

به دلیل امنیت بالای همراه کارت، آن را در لیست بهترین برنامه های پرداخت قرار دادیم. ورود با گذر واژه، اسکن چهره صاحب حساب و حسگر اثر انگشت انجام می‌شود. بعد از انجام عملیات کارت به کارت، گزارش تراکنش، به صورت نوشتاری، تصویری و قابل چاپ در اسناد و آرشیو برنامه قرار می‌گیرد، که همزمان می‌توانید رسید را در شبکه‌های اجتماعی دیگر برای صاحب حساب ارسال کنید. اپلیکیشن همراه کارت یکی از برنامه های پرداخت اینترنتی است که مراحل کارت به کارت را برای مشتریان آسان کرده است. بعد از دریافت پیامک رمز پویا، کد خیلی سریع در محل درج رمز جای‌گذاری می‌شود. این خدمات آسان برای مشتریان، حتی در قسمت جایگذاری شماره کارت مقصد هم وجود دارد. برای دریافت همراه کارت اندروید اینجا را کلیک کنید.

دانلود همراه کارت از گوگل پلی

از معایب این اپلیکیشنِ پرداخت اینترنتی باید به زمان‌ بر بودن واریز وجه در سرویس کارت به شبا و عدم دریافت کد شارژ همراه اول و ایرانسل اشاره کرد.

ایوا یکی از پرکاربردترین برنامه های پرداخت بانکی

ایوا یکی از پرکاربردترین برنامه های پرداخت بانکی

ایوا از بهترین برنامه های پرداخت، که هم خدمات شارژ و خرید بسته اینترنت و هم کلیه قبوض را در کمترین زمان انجام می‌دهد. این اپلیکیشن از آن برنامه های پرداخت بانکی است که علاوه بر خرید بلیت اتوبوس، قطار و هواپیما، می‌توانید بیمه نامه‌های مختلفی را بخرید. چرا این اپلیکیشن را در لیست بهترین برنامه های پرداخت قرار دادیم؟ زیرا می‌توانید به صورت آنلاین به موسسه‌های خیریه معتبر کمک کنید و قدم خوبی در این مسیر بگذارید. کلیه خدمات ایوا رایگان است و با شرکت در جشنواره‌های مختلف، از جوایز متنوع بهره‌‌مند می‌شوید. این اپلیکیشن از آن دسته از برنامه های پرداخت اینترنتی است که به راحتی و در کمترین زمان می‌توانید عوارض خروج از کشور و جرائم رانندگی را پرداخت کنید. برای دریافت ایوا در فروشگاه گوگل پلی اینجا را کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن ایوا از گوگل پلی

ایوا در بخش بیمه، به بیمه نامه شخص ثالث و مسافرتی محدودیت‌هایی ایجاد کرده است و در قسمت معرفی به دیگران، امکان انتخاب شناسه دلخواه و استفاده از شماره تلفن را فراهم نکرده است. 

یکی از بهترین برنامه های پرداخت بانکی؛ آپ

یکی از بهترین برنامه های پرداخت بانکی؛ آپ

آپ از بهترین برنامه های پرداخت بانکی، با سرویس تله‌پرداز امکانات ویژه‌ای را در اختیار مشتریان قرار داده است. تله‌پرداز با روشی نوین می‌تواند بدون نیاز به دستگاه کارت‌خوان و کارت بانکی هزینه فاکتور را در کمترین زمان برای مشتری پرداخت کند. هم فروشنده و هم پذیرنده برای دریافت خدمات این سرویس باید برنامه آپ را روی دستگاه خود نصب کرده باشند. آپ از بهترین برنامه های پرداخت بانکی است زیرا پرداخت‌های مربوط به بلیت قطار و هواپیما و ثبت اسناد و املاک و قوه قضائیه را سریعاً انجام می‌دهد. برای دریافت آپ از بهترین برنامه های پرداخت برروی تصویر زیر کلیک کنید. از طریق این لینک، قبل از نصب برنامه در قسمت نظر کاربران با مزایا و معایب دیگر آپ آشنا می‌شوید.

دانلود اپ از گوگل پلی

آپ در کنار خدمات آسان و سریع برای مشتریان، معایبی هم دارد. یکی از آنها پایین بودن امنیت است، زیرا ورود به این اپلیکشن بدون دریافت رمز عبور امکان‌پذیر است.

برنامه 724 از برنامه های پرداخت بانکی و بسیار کارآمد

برنامه 724 از برنامه های پرداخت بانکی و بسیار کارآمد

اپلیکیشن پرداخت هفتصد و بیست و چهار ابتدا با کد دستوری #724* فعالیتش را آغاز کرد. 724 از بهترین برنامه های پرداخت، کلیه خدمات کارت به کارت، خرید شارژ و اینترنت، پرداخت قبوض را در منوی خود قرار داده است. این اپلیکیشن از برنامه های پرداخت اینترنتی است که علاوه بر خدمات بانکی، از طریق منوی نیکوکاری، شما را در انجام امور خیر شریک می‌کند. با این برنامه می‌توانید شارژ تپسی را پرداخت و خدمات بیمه سامان را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهید. 

این اپلیکیشن برای ورود مشتریان، امکانات رمز عبور یا تشخیص چهره یا حسگر اثر انگشت را قرار نداده است. برای دانلود برنامه 724 از طریق فروشگاه گوگل برروی تصویر زیر کلیک کنید.

دانلود برنامه 724 از گوگل پلی

اپلیکیشن 780 در لیست بهترین برنامه های پرداخت اینترنتی 

یکی از خدمات جالب این اپلیکیشن، دریافت امتیاز با انجام تراکنش‌های بانکی و خرید شارژ است. هفت هشتاد از بهترین اپلیکیشن های آیفون و اندروید است که بدون اینترنت هم می‌توانید از برخی خدمات آن استفاده کنید. کارت به کارت، پرداخت عوارض شهرداری، قبوض، خلافی خودرو و قبض مالیات از خدمات این اپلیکیشن است. با هفت هشتاد کارت‌های بانکیتان را مدیریت و موجودی حساب را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. 

اپلیکیشن 780 در لیست بهترین برنامه های پرداخت اینترنتی

از معایب اپلیکیشن 780 باید به نداشتن امکانات جانبی خرید بلیت و بیمه اشاره کرد. برای دریافت این اپلیکیشن از فروشگاه گوگل برروی تصویر زیر کلیک کنید. از طریق این لینک قبل از نصب برنامه در قسمت نظر کاربران با مزایا و معایب دیگر آن آشنا می‌شوید.

دانلود اپلیکیشن 780 از گوگل پلی

معرفی اپلیکیشن تاپ در لیست بهترین برنامه های پرداخت

معرفی اپلیکیشن تاپ در لیست بهترین برنامه های پرداخت

برنامه تاپ وابسته به بانک پارسیان و متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پارسیان است. تاپ از بهترین برنامه های پرداخت، امکاناتی از جمله کارت به کارت، شارژ اینترنت و سیم‌کارت، خرید بلیت، نیکوکاری و غیره را در اختیار مشتریان قرار داده است. از طریق این اپلیکیشن می‌توانید بلیت ورودی اماکن گردشگری را خریداری کنید و با انجام سرویس‌های پرداخت ذکر شده، عضو باشگاه مشتریان تاپ شوید. برای دریافت این اپلیکیشن از طریق فروشگاه گوگل برروی تصویر زیر کلیک کنید. از طریق این لینک قبل از نصب برنامه در قسمت نظر کاربران با مزایا و معایب دیگر برنامه تاپ آشنا می‌شوید.

دانلود اپلیکیشن تاپ از گوگل پلی

از معایب این اپلیکیشن می‌توان به نبود آموزش‌های لازم در سایت تاپ اشاره کرد. برای دریافت بهتر خدمات اپلیکیشن و چگونگی کار کردن با منوها بهتر است این آموزش به راحتی در دسترس قرار گیرد. از دیگر معایب آن عدم دریافت رمز عبور، تشخیص چهره و حسگر انگشت برای ورود به اپلیکیشن است. برخی از بانک‌های کشور در این اپلیکیشن خدمات انتقال وجه از مبدا را با محدودیت انجام می‌دهند.

https://hamechionline.ir/best-apps-for-android